O nas

Jesteśmy firmą rodzinną specjalizującą się w sprzedaży detalicznej sprzętu medycznego, asortymentu dla przychodni i gabinetów stomatologicznych, kosmetycznych, fryzjerskich.

Działamy na rynku polskim i UE.

Sklep internetowy Medicmoda dostępny pod adresem internetowym www.medicmoda.pl prowadzony jest przez Arkadiusz Adamus prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą F.H. Dental-Discount, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) prowadzonej przez ministra właściwego ds. gospodarki, NIP 573-106-03-21, REGON 152145953.

Komplety medyczne dla każdego!

Odzież medyczna – komplety medyczne

Komplet medyczny – bluza i spodnie to Twój ulubiony komplet do pracy. Wyjątkowo przyjemny dla skóry materiał z bawełny z domieszką spandexu zagwarantuje Ci swobodę ruchów, a nowoczesny krój w sportowym stylu – zadba o atrakcyjny wygląd. Do wybory różne kolory, rozmiary kompletów medycznych – dla niego i dla niej. Przy wyborze rozmiaru proszę sugerować się tabelą rozmiarów.

Solidnie uszyty i zaprojektowany produkt. Najistotniejszym wyznacznikiem przy tworzeniu kompletu była dla nas wygoda i użyteczność. Model ten stworzony został tak by ułatwić osobie go noszącej każdy ruch i by bluza pracowała razem z Tobą codziennie w służbie zdrowia!
To produkt najwyższej jakości – tkanina jak i technologia szycia jest doceniania w wielu placówkach medycznych, jak i pojedynczych salonach kosmetycznych.

Odzież wykonana z lekkiego, przewiewnego, nie krępującego ruchów materiału.

Odzież medyczna Global Dental to połączenie wysokogatunkowych materiałów, a także wysokiego standardu wykonania i wykończenia. Nasze komplety medyczne (bluzy i spodnie) posłużą Ci przez wiele lat.